Skoči do osrednje vsebine

Register upravljavcev in izdanih IED okoljevarstvenih dovoljenj

Prilagodite izpis

Možnost filtriranja zapisov
Ponastavi
Seznam upravljavcev IED
Upravljavec Naziv IED naprave Naslov IED naprave Vrsta IED dejavnosti Datum izdaje Izdana dovoljenja in odločbe Čistopis
TPV AVTOMOTIVE d.o.o., Brezina 101, 8250 Brežice

Površinska obdelava kovin z uporabo elektrolitskih in kemičnih postopkov

Brezina 101, 8250 Brežice

2.6

09. 01. 2024

Livar d.d., Obrat Ivančna Gorica, Ljubljanska cesta 43, 1295 Ivančna Gorica

Livarna železa

Ljubljanska cesta 43, 1295 Ivančna Gorica

2.4

22. 12. 2023

Termoelektrarna Šoštanj, d.o.o., Cesta Lole Ribarja 18, 3325 Šoštanj

Kurilne naprave

Cesta Lole Ribarja 18, 3325 Šoštanj

1.1, 4.2.a, 5.3.b.iii

20. 12. 2023

LJUBLJANSKE MLEKARNE d.o.o., Tolstojeva ulica 63, 1000 Ljubljana

Naprava za obdelavo in predelavo mleka

Tolstojeva ulica 63, 1000 Ljubljana

6.4c

08. 12. 2023

Kristjan Cvetko, Farma Mala vas, Gajevci 24, 2272 Gorišnica

Intenzivna reja perutnine

Mala vas 44, 2272 Gorišnica

6.6a

01. 12. 2023

AquafilSLO d.o.o., Letališka cesta 15, 1000 Ljubljana

Proizvodnja osnovnih plastičnih mas

Letališka cesta 15, 1000 Ljubljana

4.1h

21. 11. 2023

HIDRIA, razvoj in proizvodnja avtomobilskih in industrijskih sistemov, d.o.o., Spodnja Kanomlja 23, 5281 Spodnja Idrija

Taljenje barvnih kovin

Spodnja Kanomlja 23, 5281 Spodnja Idrija

2.5b

14. 11. 2023

Ekol, d.o.o. – v stečaju, Laze 18a, 4000 Kranj

Predhodno skladiščenje nevarnih odpadkov

Savska cesta 46, 4000 Kranj

5.5

14. 11. 2023

Ekol, d.o.o. – v stečaju, Laze 18a, 4000 Kranj

Predhodno skladiščenje nevarnih odpadkov

Laze 18a, 4000 Kranj

5.5

14. 11. 2023

Termoplasti-Plama d.o.o., Hrušica 104, 6244 Podgrad

Naprava za proizvodnjo tiskane in netiskane embalaže

Hrušica 104, 6244 Podgrad

6.7

27. 10. 2023

Pivovarna Laško Union d.o.o. (lokacija Ljubljana), Pivovarniška ulica 2, 1000 Ljubljana

Proizvodnja živil z obdelavo in predelavo surovin rastlinskega izvora

Pivovarniška ulica 2, 1000 Ljubljana

6.4b2

27. 10. 2023

Gorenje gospodinjski aparati d.o.o., Partizanska cesta 12, 3320 Velenje

Površinska obdelava kovin z uporabo elektrolitskih in kemičnih postopkov

Partizanska cesta 12, 3320 Velenje

2.6

18. 10. 2023

Peter Krabonja, Farma Stojnci, Sodinci 28, 2274 Velika Nedelja

Intenzivna reja perutnine

Stojnci 130A, 2281 Markovci

6.6a

11. 10. 2023

MAGNA STEYR d.o.o., Cesta Janeza Puha 1, 2312 Orehova vas

Površinska obdelava

Cesta Janeza Puha 1, 2312 Orehova vas

2.6, 6.7

11. 10. 2023

ODPAD BISTRICA d.o.o., Kolodvorska ulica 37D, 2310 Slovenska Bistrica

Proizvodnja ogljikovodikov z vezanim kisikom

Trimlini 1a, 9220 Lendava

4.1b, 4.1h

25. 09. 2023

Saubermacher Slovenija d.o.o. (lokacija Škofja Loka), Ulica Matije Gubca 2, 9000 Murska Sobota

Predhodno skladiščenje nevarnih odpadkov

Kidričeva cesta 75, 4220 Škofja Loka

5.5

29. 08. 2023

PERUTNINARSKA ZADRUGA PTUJ PZP z.o.o., Farma Boreci, Spodnja Hajdina 17, 2288 Hajdina

Intenzivna reja perutnine

Boreci, 9242 Križevci pri Ljutomeru

6.6a

22. 08. 2023

PERUTNINARSKA ZADRUGA PTUJ PZP z.o.o., Farma Hajnsko, Spodnja Hajdina 17, 2288 Hajdina

Intenzivna reja perutnine

Spodnja Hajdina 17, 2288 Hajdina

6.6a

10. 08. 2023

STONEX, geotehnologija, d.o.o., Cesta Leona Dobrotinška 18, 3230 Šentjur

Naprava za predelavo zemeljskega izkopa v gradbeni proizvod

Tovorni del železniške postaje Celje (Črete)

5.1

01. 08. 2023

Komunala Trebnje d.o.o., Metelkova ulica 30, 8210 Trebnje

Odlagališče nenevarnih odpadkov Globoko

Globoko

5.4

31. 07. 2023