Učenci popoldanskega varstva Mohorjeve ljudske šole iz Celovca tudi letos okrasili božično drevo
Otroci Mohorjeve ljudske šole v Celovcu so tudi letos, v torek, 9. decembra, obiskali KCE in skupaj z zaposlenimi KCE okrasili božično drevo. Skupino otrok sta spremljali ravnateljica šole Tatjana Tolmaier ter vodja varstva Simona Mandl.
Učenci Mohorjeve Ljudske šole z ravnateljico Tolmaier, učiteljico Mandl in generalno konzulko Balant Slobodjanac
1 / 3
Zaposleni so otroke z veseljem sprejeli, generalna konzulka Balant Slobodjanac pa jim je na igriv način predstavila delo konzulata ter jim odgovorila na mnoga radovedna vprašanja. V sproščenem vzdušju so se pogovarjali o prihajajočih praznikih, njihovih izzivih v šoli ter pričakovanjih najmlajših ob koncu leta.
Otroci so zapeli tudi nekaj pesmic, ki so jih pripravili posebej za to priložnost. Srečanje je potekalo v sproščenem, veselem, ustvarjalnem in prazničnem duhu, polnem iskrenosti ter topline najmlajših.