Uradni obisk predsednice Republike Slovenije v Državi Katar
Predsednico Republike Slovenije dr. Natašo Pirc Musar je na uradnem obisku v Katarju z vojaškimi častmi v predsedniški palači sprejel emir Države Katar, šejk Tamim bin Hamad Al Thani.
Predsednica se je srečala tudi z materjo aktualnega emirja, šejko Mozo bint Nasser Al-Missned. Zatem se je sestala tudi s predsednikom vlade in zunanjim ministrom Države Katar šejkom Mohammedom bin Abdulrahmanom Al-Thanijem. V okviru obiska je bil podpisan tudi sporazum o sodelovanju med ITF in Katarskim skladom za razvoj pri projektu nabave opreme za bolnišnico Palestine v Betlehemu.
Predsednica republike se je v okviru obiska srečala tudi s študenti na Univerzi Hamad Bin Khalifa, s katerimi je razpravljala o aktualnem dogajanju v svetu.