NarcIS kot digitalna podpora upravnim postopkom s področja narave
Vojkova 1b, Ljubljana
Seminar bosta vodili Mateja Blažič in Urška Mavri z Ministrstva za naravne vire in prostor (Direktorat za naravo).
Na seminarju boste izvedeli:
-
o potencialih sistema NarcIS v upravnih zadevah,
-
katera NarcIS-orodja uporabljajo na Sektorju za upravne zadeve s področja narave.
Udeležba je brezplačna.
Po zaključku seminarja bomo veseli vaše udeležbe pri neformalnem druženju.
Zaradi omejenega števila mest je obvezna predhodna prijava. Prijave sprejemamo v portalu NarcIS s klikom na zeleni gumb Prijavljam se na dogodek (za prijavo morate biti registrirani in prijavljeni v portal).
Prijave so možne do zapolnitve mest oziroma najkasneje do torka, 24. marca 2026, do 13. ure. Če se prijavljeni seminarja ne boste mogli udeležiti, vas prosimo, da se z njega odjavite neposredno v portalu in s tem omogočite udeležbo drugim zainteresiranim.
Posnetek seminarja bo v tednih po njegovi izvedbi objavljen v NarcIS-knjižnici, kjer so na voljo tudi posnetki preteklih NarcIS seminarjev. O objavi posnetka bomo poročali v NarcIS novicah.