Skoči do osrednje vsebine
GOV.SI

Veleposlanik Mirošič na washingtonskem energetskem vrhu

Veleposlanik Iztok Mirošič se je 4. junija 2026 udeležil 11. washingtonskega energetskega vrha, ki je letos potekal pod glavno temo: Poganjati svet z energijo: nestanovitnost, tehnologija in ameriški trenutek (angleško Running the World on Energy: Volatility, Technology, and the American Moment).

Konferenca združuje predstavnike senata, kongresa, vladne administracije in poslovni sektor z iskanjem najbolj optimalnih energetskih rešitev v različnih situacijah in realnostih.