Skoči do osrednje vsebine
GOV.SI

Minister Logaj nagovoril ravnateljice in ravnatelje srednjih šol

  • Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje
Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Vinko Logaj se je udeležil 32. strokovnega srečanja ravnateljic in ravnateljev srednjega šolstva v Bernardinu.
Minister Logaj v dvorani med nagovorom

Minister za vzgojo in izobraževanje dr. Vinko Logaj | Avtor: Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje

Minister je udeležence nagovoril v uvodnem delu večdnevnega srečanja, kjer jim je predstavil pomen aktualnih sistemskih sprememb za zagotavljanje kakovostnega sistema vzgoje in izobraževanja.

V svojem nagovoru je med drugim izpostavil še povečanje štipendij za pedagoške študente deficitarnih področij, študijske pomoči in nenazadnje investicije v srednje šole in dijaške domove, ki v letu 2025 znašajo 67 milijonov evrov.